Poznajmy się na pierwszym spotkaniu
Specjalnie dla Naszych kontrahentów świadczymy pomoc prawną w godzinach 8.00 - 19.00 zapraszamy na spotkanie z poradą prawną w dogodnym dla Państwa czasie.
Wsparcie i reprezentacja prawna
Służymy naszym doświadczeniem od 2006 roku.
Nie widzimy problemów, tylko rozwiązania
Bogate doświadczenie, oraz zróżnicowany zespół specjalistów pozwoli na analizę Państwa problemu na wielu płaszczyznach. Indywidualny opiekun Państwa spraw wskaże najlepsze rozwiązania, aż do całkowitego rozwiązania problemu!

O kancelarii

Nasz zespół rozumie oczekiwania klientów, rzeczowość oraz terminowość przy zachowaniu najwyższych standardów to priorytet w Naszej działalności.

Uważamy, że klient powinien mieć wpływ na wybór i kierunek działania. Przed podejmowaniem kluczowych decyzji zawsze przedstawiamy możliwości i ich ewentualne następstwa. Naszym zadaniem jest rzetelnie przygotować klienta na wszystkie ewentualności.

Każdorazowo, bez zbędnej zwłoki informujemy Klientów o postępach oraz otrzymywanych informacjach w ich sprawie.

Nasza oferta wyczerpuje potrzeby zarówno dynamicznych przedsiębiorców jak i klienta indywidualnego, w pracy stosujemy się do najlepszych praktyk podchodząc do problemu z dużą dawką empatii.

Obszar

praktyki

 • Zamówienia publiczne
 • Prawo budowlane
 • Obsługa prawna firma
 • Odszkodowania
 • Windykacja należności
 • Prawo pracy
 • Prawo cywilne
 • Prawo rodzinne
 • Prawo administracyjne
 • Prawo karne
 • Prawo spółdzielcze

Obszar praktyki

Oferujemy Państwu pełną obsługę prawną  w zakresie zamówień publicznych, zarówno po stronie oferenta, jak i podmiotu zamawiającego. Nasze usługi obejmują także spory przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądami powszechnymi.

Świadczymy kompleksowe wsparcie prawne dla deweloperów, wykonawców robót, inwestorów, nabywców i sprzedawców w szeroko rozumianej branży budowlanej oraz rynku nieruchomości.

Zapewniamy całościową obsługę prawną dla przedsiębiorstw prywatnych w zakresie prawa handlowego, administracyjnego i pracy. Wsparcie podczas kontroli organów państwowych, pomoc w kwestiach formalnych.

 

Naszym Klientom oferujemy pomoc prawną przy uzyskiwaniu odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby i błędy w sztuce medycznej.

Całościowa obsługa prawna windykacji należności dla przedsiębiorstw, banków, instytucji finansowych, instytucji publicznych. Reprezentowanie Klientów w kontaktach z dłużnikami, windykacja przedsądowa i sądowa.

Przedsiębiorstwom prywatnym, korporacjom i instytucjom publicznym zapewniamy pełną pomoc prawną w zakresie prawa pracy. Reprezentujemy także pracowników i związki zawodowe w sprawach spornych z pracodawcami.

Oferujemy kompleksowe świadczenia w zakresie poradnictwa, opiniowania i reprezentowania Klienta przed sądami, organami administracji publicznej i ścigania z zakresu prawa cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących prawa rodzinnego. Zapewniamy profesjonalne poradnictwo, konstruowanie pism, reprezentowanie Klientów przed organami publicznymi.

Usługi z zakresu prawa administracyjnego dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Proponujemy całościową obsługę postępowań administracyjnych – od poradnictwa po reprezentowanie Klienta przed sądami i innymi organami publicznymi.

Udzielamy poradnictwa i wydawania opinii w sprawach z dziedziny prawa karnego. Reprezentujemy Klientów zarówno oskarżonych, jak i poszkodowanych przestępstwami.

Zapraszamy do skorzystania profesjonalnej obsługi prawnej w sferze prawa spółdzielczego. Świadczymy usługi dla różnego rodzaju spółdzielni, między innymi w dochodzeniu należności od jej członków (…)

 

Oferujemy pomoc w regulowaniu stosunków zawieranych pomiędzy przedsiębiorcami, wewnętrznych relacjach spółek prawa handlowego oraz stosunków pomiędzy tymi spółkami a osobami trzecimi.

 

Inne dziedziny prawa?

Przedstawione obszary praktyki są głównymi gałęziami prawa, w których się specjalizujemy, nie oznacza to jednak, że nie pomożemy w rozwiązaniu problemu prawnego z innej dziedziny. Zachęcamy do składania zapytań poprzez formularz kontaktowy, lub telefonicznie.

Ilość prowadzonych
spraw:

0

po 1000 przestaliśmy liczyć

Najstarszy prawnik w zespole
praktykuje od:

0 roku

Działamy
na terenie:

całej Polski

Liczba krajów z których obsługujemy klientów:

0

Zbudujmy trwałą relację

Dla klientów indywidualnych proponujemy spotkanie z poradą prawną w promocyjnej cenie 99 złotych*.

Powyższe dotyczy jednego spotkania.