Kancelaria.

Co nas

wyróżnia?

Każdorazowo, bez zbędnej zwłoki informujemy Klientów o postępach oraz otrzymywanych informacjach w ich sprawie.

Poprzez duże zróżnicowanie specjalizacji w Naszym zespole, posiadamy praktyczną wiedzę związaną z wieloma zagadnieniami prawnymi. Wypracowaliśmy etyczne standardy działań, stale podnosimy swoje kwalifikacje i podążamy za dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Nasz zespół do stawianych zadań podchodzi z inicjatywą w sposób twórczy, aby Nasz Klient osiągał zyski, oszczędzając cenny czas. W działalności wykraczamy poza ramy standardowej pomocy prawnej, przenosząc uzyskaną w wyniku obsługi różnorodnych branż wiedzę na konkretne zadanie. Nie ograniczamy się, pozostajemy do dyspozycji i szukamy satysfakcjonujących rozwiązań.

Podejmując współpracę, otrzymujecie Państwo indywidualnego koordynatora własnej sprawy tak by kontakt był dla Państwa najpełniejszy oraz rzeczowy na każdym etapie sprawy. Reprezentacja w sądzie odbywa się co do zasady przez radców prawnych i adwokatów, unikamy powszechnych w branży substytucji oraz reprezentacji przez aplikantów.

Referencje

Nasz profesjonalizm i doświadczenie na rynku doceniło wiele podmiotów z sektora finansów publicznych, organy administracji publicznej.
Swoje sprawy do prowadzenia powierzyło Nam wielu przedsiębiorców, oraz liczni klienci indywidualni.

Referencje udostępniamy na życzenie – zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy po to

by pomagać

Nasz zespół rozumie oczekiwania klientów, rzeczowość oraz terminowość przy zachowaniu najwyższych standardów to priorytet w Naszej działalności.

Uważamy, że klient powinien mieć wpływ na wybór i kierunek działania. Przed podejmowaniem kluczowych decyzji zawsze przedstawiamy możliwości i ich ewentualne następstwa. Naszym zadaniem jest rzetelnie przygotować klienta na wszystkie ewentualności.

Nasza oferta wyczerpuje potrzeby zarówno dynamicznych przedsiębiorców jak i klienta indywidualnego, w pracy stosujemy się do najlepszych praktyk podchodząc do problemu z dużą dawką empatii.

W codziennej pracy staramy się zawsze łączyć dwa podstawowe elementy, które w naszej ocenie są wymogiem ze strony naszych Klientów – doskonałą znajomość branży oraz komunikację na najwyższym poziomie.

Zbudujmy zaufanie

Dla klientów indywidualnych proponujemy spotkanie z poradą prawną w promocyjnej cenie 99 złotych*.

Powyższe dotyczy jednego spotkania.